Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Nogomet 02.10

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Tasovac

Tasovac


Broj postova : 75
Join date : 23.09.2008
Age : 45
Lokacija : Sarajevo Bosna i Hercegovina

Nogomet 02.10 Empty
PostajNaslov: Nogomet 02.10   Nogomet 02.10 Icon_minipostedčet lis 02, 2008 1:58 pm

Urziceni - Hamburg 2 2.1 P.P 6/10 18:00
Iznenadjujucih 0:0 u prvom susretu ostavilo je mnogo otvorenih pitanja za veceras, porazeni u ovom susretu ce biti eliminisan iz evropskih kupova do kraja sezone.
Puleni Martina Jola su sami sebi zapaprili igrajuci 0:0 na svojoj Nord Bank Areni protiv slabo poznate ekipe Urzicenia iz Rumunije. Ali kako kaze Martin Jol oni su trenuntno najaca ekipa u prvenstvu. Hm Martine mozda i jesu u Rumuniji ali igraju protiv Hamburga jedne od najacih momcadi u Bundesligi. Na kraju je Martin jol dodao da su im sanse 50:50.
Hanseaten kako ih u Njemackoj zovu su u veoma dobroj formi i nalaze se na prvome mjestu Bundeslige.Puno su truda ulozili u ovu sezonu kako kaze David Jarolim njihov kapiten i vjeruje u prolaz njegove ekipe veceras.
Uriceni je vrlo dobro odigrao na Nord Bank Areni i izvukao pozitivan rezultat. Kako kaze njihov trener Dan Petrescu oni su samo i dosli da se brane u Hamburg sto im je i poslo za rukom izvukavsi 0:0.
Sto se tice Rumunjske lige Uriceni je odlicno startovao prvenstvo sam 7 pobjeda iz 9 susreta i trenutno se nalaze na drugoj poziciji iza Dinama iz Bukuresta.
Uriceni ima neke slicnosti sa Bundesligasom iz Hofenheima. Prije dvije godine oni su igrali jos u u drugoj Rumunskoj diviziji a prije pet godina bili su cak u trecoj diviziji. Stadion im prima 7000 gledatelja prosjek je oko 3000 po tekmi.
Kako god oni imaju jakog investitora po imenu Dimitri Bucsaru koji jako puno ulaze u ovaj Rumunjski klub.
Velikani poput Steaue, Dinama i Rapida bi uskoro mogli dobiti konkurenciju a nemojmo zaboraviti i Cluj koji prikazuje odlican Nogomet u Ligi Prvaka.
Njihov manager Dan Petrescu puno rotira igrace, a imaju i trenera Mihai Stoica bivseg igraca Celzija koji odrzava igrace u top formi, znamo kako su igraci u Engleskoj spremni.
Kako god bilo bi veliko iznenadjenje kada bi Uriceni uspio da prodje bivseg osvajaca kupa Uege iz Hamburga.
Nece ovo biti sigurno lagano za igrace HSV ali ipak mislim da ce uspjeti pobjediti jer imaju dovoljno iskustva a bogami i kvaliteta u svojim redovima.
Evo i pocetnih sastava za vecerasnju utakmicu:
Unirea Urziceni
Arlauskis - Nicu, Galamaz, Bruno Fernandes, Bordeanu - Mara, J. Burns, Brandan, Balan - Onofras, Bilasco

Hamburger SV
F. Rost - Demel, B. Reinhardt, Mathijsen, Atouba - Jarolim, de Jong - Trochowski, Guerrero, Olic - Petric

Forma: AFC Unirea Urziceni
27/09/08 v SC Vaslui (a) WON 0-2 (Liga 1)
22/09/08 v Univ. Craiova (h) LOST (Liga 1)
18/09/08 v Unirea Urziceni (h) DREW 0-0 (Uefa Cup)
13/09/08 v Rapid Bucharest (a) WON 1-2 (Liga 1)
31/08/08 v Gloria Buzau (h) WON 2-1 (Liga 1)
25/08/08 v Otopeni (a) WON 1-2 (Liga 1)
Forma:Hamburg
27/09/08 v Bor.Mönchengladbach (h) WON 1-0 (Bundesliga)
24/09/08 v Bochum (h) WON 2-0 (Bundesliga)
21/09/08 v Wolfsburg (a) LOST 3-0 (Bundesliga)
18/09/08 v Unirea Urziceni (h) DREW 0-0 (Uefa Cup)
13/09/08 v Bayer Leverkusen (h) WON 3-2 (Bundesliga)
30/08/08 v Arminia Bielefeld (a) WON 2-4 (Bundesliga)
Dakle da sumiramo potpuno nepoznati Rumuni protiv zvijezda iz Hamburga, za mene je ovo 2 jer ako Rumuni prime jedan zgoditak vjerujem da se nece moci snaci u takvim okolnostima.
Sretno i zivjeli !!! 577604
[Vrh] Go down
lele

lele


Broj postova : 38
Join date : 25.09.2008

Nogomet 02.10 Empty
PostajNaslov: Re: Nogomet 02.10   Nogomet 02.10 Icon_minipostedčet lis 02, 2008 4:21 pm

18:00
Kaunas - Sampdoria
2 1.80

Dobio sam info iz bosne kao 2...ja sam igrao i 2/2..
Sretno!!
[Vrh] Go down
 
Nogomet 02.10
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Nogomet 03.10
» Nogomet 04.10
» Nogomet 10.10.
» Nogomet 11.10.
» Nogomet 12.10

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Analize :: Nogomet-
Forum(o)Bir: